logo
 

Bij de tandarts

Vandaag was het tijd voor de tandarts. HiRise was als eerste aan de beurt en hij gedroeg zich voorbeeldig. Toen hij de apparatuur zag staan moest hij eerst nog wel even snuiven, maar hij was snel gerustgesteld. Tot onze verbazing onderging hij het hele gebeuren zonder dat een 'lichte narcose' nodig was. Volgens Quentin komt dat doordat HiRise intelligent is en algauw begrijpt dat die beugel en het geluid van de rasp en de spuit met water in zijn mond allemaal niet echt bedreigend zijn. HiRise denkt erover na.

tandarts04

Inderdaad stond hij even later vanuit de box ernaast de hele operatie oplettend te volgen toen Kir aan de beurt was. Leergierig ventje.

tandarts02

Voor Kir wisten we van vorige gelegenheden al dat een roesje noodzakelijk was, als pony reageert ze meer op haar instincten. Ook bij haar ging het goed, Quentin corrigeerde nog wat aan de ene te lange kies, nog één keer volgend jaar en dan is dat ook in orde.

tandarts01

Na afloop nog twee uurtjes bijkomen in de box. Vermoeiend hoor. Harissa hield de twee gezelschap tijdens de wachttijd, aardig als zij is.

tandarts03

En daarna ging het leven voor iedereen weer gewoon verder, dat wil zeggen: hooi eten.

reageer ook (1)

En waar is de rest? Hier en in het archief

design © 2025 - powered by InR