logo
 

Kuch hoest nies 2.0

Inmiddels hoesten we met zijn tweeën in concert, al ben ik aan de beterende hand.

Een goed moment voor een paar bijzondere merkwaardigheden tussen de bedrijven door, die anders steeds maar niet worden gelogd. Vorige week bijna een buizerd tegen de voorruit, hij kon nog net opzij zwenken. Als ik net als degene die mij vervolgens voorbij scheurde 120 km/u had gereden, was het raak geweest, maar ik let altijd goed op mijn snelheid in onze wildrijke omgeving.

De volgende ochtend stond er een ree in het veld vlak achter ons ruïneveld, dat is niet zo ongewoon, maar evengoed bijzonder mooi.

In het gras waar de droogmolen staat vielen ons de snel wegsprintende regenwormen op in het licht van R's hoofdlamp. Floep! schoten ze in hun holletjes. Dat doen ze waarschijnlijk al sinds we hier wonen maar het is ons nog nooit eerder opgevallen. Ik wist niet dat die beestjes zo snel konden bewegen.

Het vriest nu weer, en zie wat de vorst voor moois maakt van een heel gewone biels met wat mos.

biels

Ook van een terrastegel maakt hij een kunstwerk.

tegel

Af en toe zien we zoiets nog wel op een slaapkamerruit, maar deze keer lag het kantwerkje horizontaal. Een half uur later was het verdwenen.

reageer ook (1)

En waar is de rest? Hier en in het archief

design © 2025 - powered by InR